Tickless na kleszcze

Show Filters

Wyświetlanie 1–15 z 20 wyników

Wyświetlanie 1–15 z 20 wyników

Tickless na kleszcze w sklepie internetowym muggaekspert.pl obejmuje produkty mające na celu odstraszanie kleszczy. W ofercie znajdziesz różne rodzaje produktów Tickless, w tym wersje dla ludzi, dla zwierząt oraz urządzenia do domu i ogrodu. Warto abyś zauważył że w naszym sklepie nie tylko sprzedajemy produkty firmy Mugga.

W kategorii Tickless dla ludzi znajdziesz breloczki lub opaski, które emitują ultradźwięki, które odstraszają kleszcze. Produkty te są małe, lekkie i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu możesz je mieć zawsze przy sobie. Głównie podczas spacerów lub wędrówek w terenach, gdzie kleszcze są powszechne.

Tickless dla zwierząt to produkty, które mogą być przypięte do obroży, szelek Twojego psa lub kota, zapewniając ochronę przed kleszczami. W ofercie można znaleźć także urządzenia do odstraszania kleszczy dla koni i innych zwierząt hodowlanych.

Tickless możesz używać w domu i ogrodzie to urządzenia, które emitują ultradźwięki i zapewniają ochronę przed kleszczami na terenie posesji. Dzięki tym produktom można zminimalizować ryzyko wystąpienia kleszczy w otoczeniu domu lub ogrodu.

Wszystkie produkty Tickless oferowane przez sklep internetowy muggaekspert.pl są wysokiej jakości i skuteczne w odstraszaniu kleszczy. Ty zobacz jakie są one łatwe w użyciu, bezpieczne dla ludzi i zwierząt oraz niezwykle praktyczne i można je stosować w różnych sytuacjach.

Zapraszamy Cię do naszego sklepu MuggaEkspert.pl – Firmowy Sklep Mugga, bo u nas znajdziesz wszystko do ochrony przed komarami i kleszczami.