Znani Polecają Muggę - Mugga Ekspert Sklep Firmowy

 „O działaniu Muggi mogłem się wielokrotnie przekonać podczas swoich podróży. Mugga udowodniła swoją wyższość nad miejscowymi środkami przeciw komarom m.in. w parku Tayrona na kolumbijskim wybrzeżu. Przez pewien czas nocowaliśmy w zbiorowej w hamakarni i tylko my byliśmy w stanie przetrwać noce w dżungli bez szwanku. Było to bardzo ważne, bo trafiliśmy tam w czasie podwyższonego ryzyka zachorowań na dengę. Gdybym miał wtedy większy zapas Muggi odsprzedałbym ją innym turystom z dużym zyskiem. Niestety mieliśmy tylko dwa opakowania opakowania i ledwo wystarczyły dla nas. Muggę polecam również kajakarzom odkąd sam zacząłem czynnie uprawiać turystykę kajakową”

Wojciech Knapik - animator kultury, organizator festiwali muzycznych oraz Festiwalu Podróży i Przygody Bonawentura, podróżnik

www.bonawentura.org ,   www.facebook.com/bonawentura

"Prowadzę projekt "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", z którym wiążą się częste wyjazdy do Afryki. W podróży zawsze zwracam uwagę na kwestie bezpieczeństwa i zdrowia. Oprócz niezbędnych szczepień i zdrowego rozsądku dla mnie jednym z najważniejszych sposobów zabezpieczenia się przed zachorowaniami (nie tylko na malarię) jest stosowanie Muggi. Afryka to góry, dżungla, jeziora, busz, czyli miejsca, gdzie spotkania z komarami są dość męczące.To w zasadzie codzienność. Dlatego nie wyobrażam sobie podróży bez Muggi w plecaku."

  

Robert Gondek - podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Zdobywca wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów

www.szczytyafryki.pl ,   www.facebook.pl/SzczytyAfryki

 

Zwiedzając Świat, czy to w dżungli tropików czy bezkresnych pustyniach przed deszczem zawsze chroni mnie kurtka przeciwdeszczowa, przed słońcem okulary i krem z filtrem a przed komarami...Mugga! Taki zestaw zawsze umożliwia skupienie się na realizacji pasji i dotarcie do celu podróży. Pozwala chłonąć wiat wszystkimi zmysłami i daje pewność, że z najtrudniejszej nawet wyprawy wracam z pozytywnymi wspomnieniami i pamiątkami zakupionymi świadomie.... przed tymi niepożądanymi zabezpiecza mnie skutecznie Mugga.

Michał Czyczyło - z zawodu dziennikarz, z zamiłowania fotograf, zakochany w Afryce, i górach. Podróżnik zarażony bakcylem podróży, a to choroba – jak twierdził Ryszard Kapuściński – nieuleczalna

 

Każdy, kto wybiera się na tereny północnej części Rosji powinien sobie zdawać sprawę z olbrzymich ilości latających krwiopijców które wręcz uniemożliwiają wykonywanie najprostszych czynności. Doświadczyliśmy tego podczas wędkarskich wyprawa na łososie nad rzekę Czawanga na Półwyspie Kolskim. Napiszę wprost: gdyby nie dobry repelent Mugga, nie bylibyśmy w stanie zrobić nic. Nie pomagały najlepsze moskitiery, zresztą uprawiając tak aktywne hobby jak łowienie łososi na wędkę z przynętą sztuczną nie ma możliwości korzystania cały czas z ich dobrodziejstw. Nawet spokojny sen w namiocie był możliwy tylko dzięki preparatom Mugga. Z pełną odpowiedzialnością mogę zatem napisać , że przetestowaliśmy repelenty Mugga w warunkach skrajnie niekorzystnych i że spisały się one tam wzorowo.

Paweł Mirecki - redaktor naczelny miesięcznika "Wędkarstwo moje hobby”

Moją pasją są podróże i sport. Ciekawi mnie Świat, człowiek i jego możliwości. Podróżując poznaję ludzi i ich zwyczaje, a obce kultury i miejsca potrafią niesamowicie inspirować. Z kolei bieganie, które uprawiam, pomaga w utrzymaniu nie tylko sprawności fizycznej ale także jest doskonałym treningiem dla psychiki. Staram się łączyć te pasje i podejmować kolejne wezwania w różnych częściach świata. Pokonując w biegu kolejne kilometry na różnych szerokościach geograficznych moim nieodłącznym towarzyszem jest Mugga. Środek ten skutecznie chroni mnie przed zagrożeniem ze strony różnych insektów. Stosując go czuję się bezpiecznie, nie muszę martwić się o stan swojego zdrowia, a ze spokojem skupiam się na tym co lubię.


Grzegorz Kozicki - dziennikarz

    

W Nadleśnictwie Kozienice używamy od 3 lat produktów Mugga przeciw komarom i kleszczom. Pracując w lesie ochrona przed insektami a zwłaszcza kleszczami to sprawa o kluczowym znaczeniu. Prawdopodobieństwo zachorowania na boreliozę jest w zawodzie leśnika bardzo wysokie. Preparaty Mugga chronią nas przed kleszczami, komarami i dzięki temu możemy skupić się na naszej pracy. Przed każdym wyjściem do lasu używamy tego repelentu.

Tomasz Sot - nadleśniczy

 

Znajdź nas

TOP

Wysyłka towaru

  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Odbiór osobisty

Bezpieczne płatności

Płatność przelewami online